MARZEŃTAŃCE 2016: Upominki, dyplomy i nominacje rozdane

DSC1161

W pierwszy dzień wiosny, 21 marca, w Suwalskim Ośrodku Kultury odbył się II Wiosenny Tygiel Sztuk MARZEŃTAŃCE 2016. Rada Artystyczna po długich obradach przyznała upominki i dyplomy wykonawcom oraz instruktorom, a także wręczyła nominacje uczestnikom do XVI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier 2016”.

DSC1161

W pierwszy dzień wiosny, 21 marca, w Suwalskim Ośrodku Kultury odbył się II Wiosenny Tygiel Sztuk MARZEŃTAŃCE 2016. Rada Artystyczna po długich obradach przyznała upominki i dyplomy wykonawcom oraz instruktorom, a także wręczyła nominacje uczestnikom do XVI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier 2016”.

PROTOKÓŁ
z posiedzenia Rady Artystycznej
„II Wiosennego Tygla Sztuk – Marzeńtańce 2016”

Rada Artystyczna w składzie:

  • Jadwiga Tylenda – choreograf i pedagog tańca z Suwalskiego Ośrodka Kultury;
  • Mihail Nikolov – choreograf z Suwalskiego Ośrodka Kultury;
  • Mirosław Nalaskowski – muzyk z Suwalskiego Ośrodka Kultury;
  • Halina Mackiewicz – plastyk z Suwalskiego Ośrodka Kultury;

po obejrzeniu i wysłuchaniu w dniu 21 marca 2016 roku 47 prezentacji tanecznych postanowiła przyznać słodkie upominki i dyplomy uczestnictwa następującym wykonawcom (lista w kolejności alfabetycznej):

  • Bogdanowicz Monika – SUWALSKI OŚRODEK KULTURY
  • „Bystry”- ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W AUGUSTOWIE
  • „CDN MINI” – STUDIO TAŃCA UPGRADE
  • „Cookies” – AUGUSTOWSKIE PLACÓWKI KULTURY
  • „Diamenciki” – STUDIO TAŃCA DANCE ZONE
  • „Dotyk” – SUWALSKI OŚRODEK KULTURY
  • „Dotyk Mini” – SUWALSKI OŚRODEK KULTURY
  • „Duszki Zielone” – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
  • „Dzieci Suwalszczyzny” – SUWALSKI OŚRODEK KULTURY
  • „Dzieciaki z Happy Kids’ Club” – PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE HAPPY KIDS CLUB
  • „Dzieciaki z Krzywego” – GOK W KRZYWYM
  • „Fleksik Mini” – SUWALSKI OŚRODEK KULTURY
  • „Flesz” – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z AUGUSTOWA
  • „Flex” – SUWALSKI OŚRODEK KULTURY
  • „Focus Fresh Crew” – STUDIO TAŃCA FOCUS Z AUGUSTOWA
  • „Focus Mini” – STUDIO TAŃCA FOCUS Z AUGUSTOWA
  • „Focus Team” – STUDIO TAŃCA FOCUS Z AUGUSTOWA
  • „Guarana Team” – KLUB FITESS GUARANA
  • Gwiazdeczki z Przedszkola Little Star oraz zespół akordeonistów „Acobolero”
  • „House” – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
  • „Iskierki” – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
  • „Jump” – SZKOŁA TAŃCA BAJKA W AUGUSTOWIE
  • „Katz” – SUWALSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
  • „Klasa I d” – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
  • „Kropki” – STUDIO TAŃCA DANCE ZONE
  • „Let’s Go” – SZKOŁA TAŃCA BAJKA Z AUGUSTOWA
  • „Lilki” – GMINNY OŚRODEK KULTURY W RACZKACH
  • „Lilt” – GMINNY OŚRODEK KULTURY W RACZKACH
  • „Łabędzice” – STUDIO TAŃCA UPGRADE
  • „Małe Gwiazdeczki” – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
  • „Małe Suwałki” – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  • „Mini Szósteczki” – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  • „Motyle” – STUDIO TAŃCA DANCE ZONE W SUWAŁKACH
  • „Perełki z Siódemki” – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 W SUWAŁKACH
  • „Piraci z Karaibów” – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
  • Prace Przestrzenne – POKAZ – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
  • „Siódemeczki” – PRZEDSZKOLE NR 7 W SUWAŁKACH
  • „Szósteczki” – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W SUWAŁKACH
  • „TIP-TOP” – SZKOŁA TAŃCA BAJKA Z AUGUSTOWA
  • „Varius Crew” – STUDIO TAŃCA UPGRADE
  • „Vice Versa” – SZKOŁA TAŃCA BAJKA Z AUGUSTOWA

Rada Artystyczna przyznała również upominki i indywidualne dyplomy instruktorom prowadzącym występujące zespoły:

  • Bajkowskiej Justynie – prowadzącej w Augustowie w Szkole Tańca Bajka zespoły: „TIP- TOP”, „COOKIES”, „JUMP”, „VICE VERSA” i „LETS-GO”
  • Bienio Beacie – prowadzącej w suwalskiej SP 5 zespół „Duszki zielone”
  • Bierdziewskiej Salomei – prowadzącej w GOK Raczki zespoły: „Mażoretki” i „LILT” oraz w suwalskim Klubie Fitness „Guarana” – zespół „Guarana Team”
  • Cuper-Mikielskiej Lucynie – prowadzącej w SP 5 w Suwałkach zespół plastyczny
  • Gużewskiej Annie – prowadzącej w Przedszkolu zespół „Dzieciaki z Happy Kids’Club”
  • Karp Jolancie – prowadzącej w suwalskiej SP2 grupę plastyczną „Tańczące Marzanny”
  • Klukowskiej Alicji – prowadzącej w Augustowie w SP 4 zespół „Flesz”
  • Kobieli Kindze – prowadzącej w SOK zespół „Dzieci Suwalszczyzny” i w Przedszkolu Little Star zespół „Gwiazdeczki”
  • Kuszel Małgorzacie – prowadzącej w suwalskim Gimnazjum nr 1 grupę teatralną
  • Niedźwieckiej Ewie – prowadzącej w SOK zespoły „Dotyk” i „Dotyk Mini”
  • Nikolovowi Michailowi – prowadzącemu w SOK solistkę Monikę Bogdanowicz
  • Pol Małgorzacie – prowadzącej w suwalskiej SP 5  zespół „Małe Gwiazdki”
  • Poźniakowskiej Halinie – prowadzącej w Augustowie zespół „Bystry”
  • Pstrzoch Katarzynie – prowadzącej w GOK Krzywe zespół „Dzieciaki z Krzywego”
  • Pstrzoch Urszuli – prowadzącej w suwalskim Studio Tańca UPGRADE zespoły „Łabędzice”, „CDN Mini” oraz „Varius Crew”
  • Słabińskiej Małgorzacie – prowadzącej w suwalskiej SP 6 zespoły „Szósteczki” oraz „SP 6”
  • Smoleńskiemu  Krzysztofowi – prowadzącemu w augustowskim Studio Tańca FOCUS zespoły: „Fokus Mini”, „Fokus Team” oraz „Fokus Fresh Crew”
  • Śliżewskiej Annie – prowadzącej w Szkole Podstawowej nr 6 w Suwałkach zespół „Małe Suwałki” i  „Mini Szósteczki”, w STDS Suwałki zespół „Kropki”, zaś w Studio Tańca Dance Zone zespoły „Diamenciki” i „Motyle”
  • Świackiej Grażynie – prowadzącej w suwalskiej SP 5 zespoły: „Iskierki” oraz „House”
  • Taraszkiewicz Jolancie – prowadzącej w suwalskim Przedszkolu nr 7 zespół „Siódemeczki”
  • Tylendzie Jadwidze – prowadzącej w SOK zespoły „Fleksik Mini” i „Flex”

Rada Artystyczna postanowiła również nominować następujące zespoły do XVI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier 2016 (26-28 maja 2016)”:

1. zespół „TIP-TOP” z Augustowa
2. zespół „Fleksik Mini” z Suwalskiego Ośrodka Kultury
3. zespół „Cookies” z Augustowa (szkoła tańca „Bajka”)
4. zespół „Dzieci z Suwalszczyzny” (program „Gaik- Maik”) z Suwalskiego Ośrodka Kultury
5. zespół „Jump” z Augustowa ze Szkoły Tańca Bajka
6. zespół „Vice Versa” z Augustowa ze Szkoły Tańca Bajka
7. zespół „Mini Szósteczki” z SP 6 w Suwałkach
8. zespół tańca ludowego „Bystry” z wiązanką tańców suwalsko-augustowskich z Augustowa
9. zespół „Fokus Team” ze Studia Fokus z Augustowa
10. zespół „Motyle” ze Studia Dance Zone z Suwałk
11. solistka Monika Bogdanowicz z Suwałk
12. zespół „Dotyk Mini” z Suwalskiego Ośrodka Kultury
13. zespół „Lets – go” ze Szkoły Tańca Bajka z Augustowa
14. zespół „Focus Fresh Crew” z Augustowa
15. zespół „Flex” z Suwalskiego Ośrodka Kultury
16. zespół „Dotyk” z Suwalskiego Ośrodka Kultury
17. zespół „Katz” z Suwalskiej Spółdzielni Mieszkaniowej